Právnik/exekútorský koncipient/administratívny pracovník

Exekútorský úrad Bratislava

Miesto práce
Bratislava-Záhorská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2022
800 - 1 500 EUR/mesiacVýška nástupného platu bude dohodnutá v závislosti na praktických skúsenostiach uchádzača. Zvýšenie platu po 12 mesiacoch od nástupu do práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna práca v súvislosti s exekučnými konaniami,

koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických výsledkov

Žiadam zaslať životopis + motivačný list. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Miesto výkonu práce je v Záhorskej Bystrici. Pracovná doba 7:30-16:00 hod.. Pracovný pomer sa ponúka na dobu určitú 1 roka po uplynutí ktorej bude v prípade obojstrannej spokojnosti uzatvorený prac.pomer na dobu neurčitú.
Kontaktujte ma výlučne prostredníctvom e-mailovej adresy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Dobrá znalosť práce v MS EXCEL nutná! Vybraný uchádzač bude testovaný. Žiadam nehlásiť sa do prac.pomeru ak uchádzač nespĺňa požadovanú schopnosť !

vymáhanie pohľadávok

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 488068  Megjelentetés dátuma: 19.4.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac