Hľadá sa šikovná a usmievavá recepčná! (4 - 6 hod. denne)

exe, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 4 € za každú odpracovanú hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš dostatok času a energie a hľadáš si skvelú dlhodobú brigádu? Je na Teba spoľahnutie, si komunikatívna a hlavne, baví ťa práca s ľuďmi?

Čo budeš u nás robiť:

• zodpovednosť za efektívny administratívny chod recepcie,
• prijímanie a starostlivosť o hostí spoločnosti, vedenie knihy návštev,
• príprava a starostlivosť o zasadacie miestnosti,
• odpovedanie na e-mailovú komunikáciu, telefonáty, prepájanie hovorov,
• vedenie evidencie došlej pošty a jej triedenie adresátom,
• spracovanie pošty odchádzajúcej,
• objednávanie kancelárskych potrieb,
• príjem tovaru od dodávateľov spoločnosti,
• aktívna komunikácia so spolupracovníkmi, spolupráca s ostatnými oddeleniami,
• iné administratívne pomocné práce,

• dynamický, mladý a príjemný kolektív,
• príležitosti nadobudnutia praxe a osobného rozvoja,

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
• príjemné vystupovanie,
• zodpovedný prístup k práci,

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3577233  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4 € za každú odpracovanú hodinu