Lektor/ka angličtiny do super kolektívu s praxou alebo talentom :)

Excalibur Lingua, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorku alebo lektora do jazykovky v Bratislave na Miletičovej oproti Centrálu. Sme super kolektiv v malej jazykovke, tykáme si so žiakmi... super robota. (hľadáme študentov na dohodu cca 20 hodín týždenne) :)

Profesionálny rast k čomu je priamo úmerné aj zvyšovanie hodinovej mzdy. Ponúkaná mzda je na prvé 3 mesiace.

Po pracovnom pohovore nasleduje krátke školenie zamerané na pochopenie systému výučby v našej škole. Jedná sa o skupinové školenie kde budete po uvedení predvádzať a testovať svoje schopnosti pred celou skupinkou. Ak Vám bude systém vyhovovať a padneme si do oka, začínate učiť :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lektor musí ovládať angličtinu perfektne a mať ju precítenú. Nevyžadujeme žiadny certifikát. Jazykové vedomosti sa ukážu počas školenia. Práca lektora je však o angličtine len na 50 percent. Veľmi dôležité je nehanbiť sa, vedieť komunikovať a smiať sa s kolektívom, byť trošku strelený nikdy neuškodí a mať reprezentatívny výzor hodný práce učiteľa.

Sme pomerne malá jazyková škola na Miletičovej vždy vo veľmi dobrom kolektíve. Nestrašíme lektorov pokutami, školenie je zadarmo. Ponúkame flexibilné učenie ráno i poobede ktoré vieme lektorom prispôsobiť podľa ich rozvrhu. Vládne u nás rodinná atmosféra, tykáme si so žiakmi, chodievame spolu dokonca na pivo. Študenti si u nás zarobia 400-800 eur a víkendy a piatky máte voľné.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1560754  Megjelentetés dátuma: 1.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 8,5 EUR/hodina