Zootechnik/manažér na farmu Blesovce

EXATA GROUP, a.s.

Miesto práce
Blesovce
Termín nástupu
dohodou
1.100 Eur (UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ OD, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA. PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak miesto slov veríš v skutky, ak považuješ za dôležité mať priestor pre vlastné myšlienky a tvoriť s nadšením, neustále na sebe pracovať a napredovať a deň čo deň vytvárať skutočné hodnoty, Tvoje miesto je medzi nami.
U nás nájdeš nespočetné množstvo príležitostí. Využi ich ...

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá nového kolegu.
Hľadáme pracovitého, zručného človeka s praxou v chove hovädzieho dobytka.

Náplňou práce:
- Riadi ŽV v zverenom regióne
- Riadi techniku a technológiu kŕmenia, výživu a výrobu objemových krmív
- Určuje spôsob, techniku a technológiu ustajnenia
- Riadi plemenitbu a reprodukciu zvierat
- Optimalizuje pracovné pozície a počet ošetrovateľov na jednotlivých pozíciách
- Vypracuje návrhy na zvýšenie efektivity výroby v oblasti výživy, ustajnenia, technológie podľa jednotlivých fariem
- Kontroluje dodržiavanie interných predpisov v oblasti ŽV
- Kontroluje všetky stanovené výrobné činnosti a pracovné postupy v oblasti ŽV
- Zabezpečí a koordinuje spoluprácu medzi farmami
- Spolupracuje s PPA, ÚKSUP, ŠRVPS, AKS a ostatnými inštitúciami
- Rieši všetky personálne otázky v rámci svojej kompetencie
- Zúčastňuje sa pri plánovaní, pri tvorbe projektov, pri podaní žiadostí pri dotáciách a na rôznych školeniach
- Koordinuje realizáciu podnikateľského zámeru a chráni majetok skupiny

- dobré platobné podmienky
- zázemie v stabilnej poločnosti
- ďalší rozvoj

Pre náš holding chov hovädzieho dobytka je veľkou prioritou.
KONTAKTOVANÍ BUDÚ LEN VYBRANÍ UCHÁDZAČI. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské vzdelanie min. 1. stupňa
- prax a znalosť v oblasti živočíšnej výroby - starostlivosti o zvieratá,
- pracovitosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, lojalita,
- ochota pracovať aj nad rámec stanoveného pracovného času,
- schopnosť riadenia timu
- dobré komunikačné schopnosti
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3507457  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.100 Eur (UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ OD, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA. PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!)