Koordinátor v automobilovom priemysle v Lozorne

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 000 EUR/mesiacŽivnosť - 1000€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť v automobilovom priemysle? Viete efektívne viesť ľudí?
Flexibilita a dobrý time management sú Vašou vizitkou?

Sme radi! Pretože pre Vás máme ponuku. Čo budete vykonávať?

• riadiť, koordinovať a školiť našich zamestnancov, kontrolórov kvality na danom projekte
• riadiť zákazku – kontrola kvality
• plánovanie zmien zverených pracovníkov
• posudzovať a rozhodovať o nezhodných výrobkoch
• spolupracovať s pridelenými klientmi na danom projekte, realizovať plnenie požiadaviek klienta
• evidovať a vykonávať pracovné záznamy, vytvárať špecifikácie
• komunikácia so zákazníkom
• dodržiavať postupy v súlade s ISO 9001, 14001 a BS OHSAS 18001.

Čaká Vás pestrá práca, ktorá si vyžaduje znalosti a spôsobilosti, ale prináša veľa výhod:

• zaujímavý finančný bonus za dosiahnuté výsledky
• zaškolenie a podpora zo strany medzinárodnej firmy
• dlhodobá spolupráca v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej už v 12 krajinách
• stabilný a motivujúci príjem
• služobný automobil
• služobný notebook a telefón
• príjemný pracovný kolektív
• máte možnosť vytvoriť si svoj vlastný tím pracovníkov, ktorý budete viesť

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia si osobného pohovoru pre získanie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- strojárske zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• flexibilita a schopnosť byť online 24 hod. /7
• prax na podobnej pozícii v automobilovom priemysle minimálne 1 rok
• anglický jazyk slovom a písmom
• vodičský preukaz typu B
• spoľahlivosť za vykonanie zverených úloh
• rozhodnosť a prirodzená autorita
• cieľavedomosť
• skúsenosť s vedením ľudí
• manažérsky a tímový duch
• manažérske a strojárske skúsenosti výhodou

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4067169  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac