Fakturant/ka, office assistent - Žilina

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 700€ (v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme šikovnú office asistentku na plný úväzok do našej spoločnosti so sídlom v Žiline.

Čo budete vykonávať, ak uspejete pri získaní tejto pozície?
- administratívne práce podľa potreby kancelárie
- pomocné účtovnícke práce, príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- komunikácia so zahraničnými klientmi v anglickom jazyku

- práca v medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
- mobilný telefón, pc
- spoločné teambuildingové akcie organizované našou spoločnosťou
- príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači o zamestnanie, ktorí vyhovujú zadaným podmienkam na obsadenie pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta vyžadujeme:

- znalosti z oblasti podvojného účtovníctva výhodou
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni slovom aj písmom je podmienkou
- znalosť programu Omega výhodou
- spoľahlivosť, dochvíľnosť, schopnosť vyjednávať, energická a zároveň nekonfliktná osobnosť
- prax na podobnej alebo rovnakej pozícii minimálne 2 roky

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3644157  Megjelentetés dátuma: 14.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700€ (v závislosti od skúseností uchádzača)