Výpomoc vo výrobe + medzioperačná kontrola v automobilovom priemysle v Trnave

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,40€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti +príplatky(nočné 4,80 €/hod, víkend a sviatok 5,20 €/hod) alebo 6,€/hod. na voľnú živnosť + príplatky (za nočné 6,50,- €/hod, víkend a sviatok 7,- €/hod, )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím, kde môžete patriť aj Vy!
Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?

-pracovať v automobilovom priemysle
- konkrétne: výpomoc vo výrobe,
- vkladanie dielov do stroja a následne kontrola podľa zadaných špecifikácií
- vykonávať jednoduché manipulačné práce
- evidovať výsledky svojej činnosti
- pracovať na trojzmennej prevádzke (8 hodinové zmeny)

Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte:

- radi Vás zaškolíme
- u nás získate stabilný a motivujúci príjem
- čaká Vás nepretržitá podpora zo strany koordinátora
- ubytovanie na prvý mesiac zadarmo alebo nástupný bonus 200 €
- 70,00 € mesačný bonus za dochádzku a kvalitu práce
- 4,40€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti +príplatky(nočné 4,80 €/hod, víkend a sviatok 5,20 €/hod) alebo 6,€/hod. na voľnú živnosť + príplatky (za nočné 6,50,- €/hod, víkend a sviatok 7,- €/hod, )
- doprava zabezpečená (zo stanice v Trnave)
- príjemný pracovný kolektív, ktorého súčasťou môžete byť aj vy

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu, prejdite prosím na našu stránku kliknutím na tlačidlo „online nábor“ a zaregistrujte sa ešte dnes, alebo reagujte zaslaním svojho životopisu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3416502  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,40€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti +príplatky(nočné 4,80 €/hod, víkend a sviatok 5,20 €/hod) alebo 6,€/hod. na voľnú živnosť + príplatky (za nočné 6,50,- €/hod, víkend a sviatok 7,- €/hod, )