Nebaví vás už stáť za pásom? Kontrolór kvality v Leviciach 4,30 - 4,50€/hod.

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
práca na voľnú živnosť 4,30 až 4,50€/h.alebo 3,20 až 3,70€/h. na dohodu o pr.činnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola plastových komponentov
- manipulačné práce s komponentmi
- riadenie dokumentácie
- evidovanie výsledkov svojej činnosti
- práca na trojzmennej prevádzke

- radi Vás zaškolíme
- u nás získate stabilný a motivujúci príjem
- naša koordinátorka a timlídri Vám budú nepretržite k dispozícii
- a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite Váš životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100% dobrý zrak, okuliare nám neprekážajú :)
- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- manuálna zručnosť,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- chuť pracovať

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3212999  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: práca na voľnú živnosť 4,30 až 4,50€/h.alebo 3,20 až 3,70€/h. na dohodu o pr.činnosti