Projektový manažér

EXACT RECRUITMENT, spol. s r.o.

Miesto práce
centrum, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné riadenie mediálneho projektu
- obchodná analýza trhu
- telefonická akvizícia klientov za účelom predaja inzertného priestoru
- zodpovednosť za realizáciu obchodných aktivít
- vedenie osobných obchodných rokovaní
- riadenie projektu po organizačnej a finančnej stránke

- možný kariérny a odborný rast
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite obratom Váš profesný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu [email protected], spolu so Súhlasom so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

Poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávam svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť EXACT RECRUITMENT spol. s r.o., sídlom: Špitálska 27, 811 08 Bratislava, IČO: 36 283 835 spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním, likvidáciou a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Naším klientom je zahraničná mediálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené SŠ, VŠ vzdelanie
- pracovné skúsenosti na obchodnej pozícii min. 1 rok
- schopnosť komunikácie v anglickom jazyku
- vhodná pozícia pre uchádzačov s obchodným duchom, záujmom o aktívne oslovovanie klientov, dobrými negociačnými schopnosťami a kreatívnym myslením

EXACT RECRUITMENT poskytuje širokú škálu služieb a efektívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber stredných pozícií, vyššieho a top manažmentu, diskrétnu službu executive search, poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov a vzdelávanie.

Uchádzačom o zamestnanie poskytujeme kvalitné kariérne poradenstvo a koučing.

Náš najnovší kariérny program nájdete na:

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1268946  Megjelentetés dátuma: 4.6.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresníme pri osobnom stretnutí