Skladník/Servisný technik

EVVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR základný plat plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie tovaru a materiálu na sklad, kontrola tovaru, vedenie skladovej evidencie, inventúry
Kontrola a označovanie došlého tovaru a materiálu (dodacie listy, kontrola neporušenosti obalov)
Príprava a balenie tovaru na expedíciu
Hmotná zodpovednosť za zverený sklad
Kvalitný zákaznícky servis, riešenie reklamácii
Zabezpečenie servisných zásahov
Výroba kľúčov

Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť odborného rastu, finančné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- znalosť cudzieho jazyka nie je nevyhnutná, avšak komunikatívna nemčina alebo angličtina je výhodou,
- dobrá znalosť práce s PC
- samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, logické myslenie

EVVA je rodinný podnik so sídlom v Rakúsku, ktorý bol založený v roku 1919 a vo svojích dcérskych spoločnostiach v rámci Európy zamestnáva viac ako 750 zamestnancov. EVVA vyvíja, vyrába a distribuje do celého sveta mechanické a elektronické prístupové systémy, ktoré patria vo svojom segmente k absolútnej špičke.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3438998  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR základný plat plus odmeny