Elektrotechnik - servisný technik

EVPÚ a.s.

Miesto práce
EVPÚ a.s., Trenčianska, Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou, prípadne ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manipulácia a údržba na zariadeniach vysokého a nízkeho napätia,
• výkon plánovanej údržby elektrickej časti zariadení /rozvádzačov/,
• odstraňovanie nahlásených elektrických porúch a revíznych nedostatkov v priestoroch spoločnosti alebo u zákazníka,
• spracovanie návrhov na nákup náhradných dielov a oprava náhradných dielov

• využitie schopností a odborného potenciálu,
• 37,5 hod. pracovný týždeň
• finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• firemné akcie
• príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu do výberového konania zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku a súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pozitívne myslenie a komunikatívnosť,
• schopnosť získať a analyzovať údaje,
• flexibilita a schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• skúsenosť s výrobkami elektrotechnického charakteru vítané,
• vyhláška č. 508/2009 Z.z., min. §21

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3656331  Megjelentetés dátuma: 1.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac