Montér zvárač

eustream, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2023
1 100 EUR/mesiacdo 10% variabilná zložka (mesačný priemerný hrubý príjem až do výšky 1380 EUR). Suma základnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Pracovisko: Jablonov nad Turňou
- zváračské práce, na vysokotlakových plynovodoch do DN 1400, na potrubných dieloch a armatúrach so 100% nedeštruktívnou (NDT) kontrolou;
- zváračské práce s predohrevom, vo všetkých polohách;
- zváračské práce na konštrukciách z plechov‚ tyčí‚ profilov a rúrok;
- obsluha, montáž a opravy vyhradených technických zariadení, tlakových a plynových;
- povrchové úpravy plynového potrubia, nadzemných a podzemných kovových konštrukcií, opravy koróziou poškodených plynovodov;
- obsluha vyhradených technických zariadení, elektrických.

• Balík benefitov z Kolektívnej zmluvy:
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na letnú dovolenku, vianočný príspevok, príspevok na rekreáciu až do výšky 1.060 € / rok
- sociálna výpomoc do výšky 340 €
- ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti vo výške 90 % zo základnej mzdy
- príspevok pri narodení dieťaťa v hodnote 200 €
- odmeny pri pracovných jubileách až do výšky 640 €
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie až do výšky 80 €
- stravovacie poukážky v hodnote 6,40 EUR (príspevok je 55% z tejto hodnoty) + príspevok zo sociálneho fondu vo výške 0,60 eur na každú stravovaciu poukážku
- firemné akcie pre zamestnancov

• Zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Práca v príjemnom pracovnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technicko - strojárenský

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

3

- preukaz spôsobilosti na obsluhu a údržbu VTZ plynových a tlakových v zmysle §17 a §18 vyhlášky 508/2009 Z.z;
- spôsobilosť zvárať obalenou elektródou s úradnou skúškou 111, skupina materiálu FM1,2, zváranie rúr polohe H-L045;
- práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou;
- ovládanie platných predpisov z oblasti bezpečnosti, ochrany zdravia pri práci a z oblasti ochrany pred požiarmi.

Výhodou je:
- zváranie rúr metódou MIG, TIG s úradnou skúškou 141 podľa STN EN ISO 9606-1;
- preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení: Trieda A, B, C;
- doklad o odbornej spôsobilosti obsluhovateľa zdvíhacích zariadení: skupiny Ba2, triedy Bf.

Spoločnosť EUSTREAM je moderná spoločnosť s dlhodobou tradíciou a rozsiahlymi skúsenosťami v preprave zemného plynu. Základným poslaním spoločnosti EUSTREAM je preprava zemného plynu na Slovensko a cez jeho územie na európske trhy. Od roku 1972 prepravila spoločnosť EUSTREAM cez územie Slovenska takmer 2,5 bilióna metrov kubických zemného plynu, čím úspešne pokračuje v 50-ročnej tradícii medzinárodnej prepravy zemného plynu na Slovensku.

EUSTREAM je prevádzkovateľom vysokotlakovej prepravnej siete v Slovenskej republike. Prepravné kapacity siete využívajú významné energetické spoločnosti z členských aj nečlenských krajín Európskej únie. Prístup do siete je umožnený všetkým partnerom transparentným a nediskriminačným spôsobom v súlade s európskou a slovenskou plynárenskou legislatívou.

EUSTREAM ponúka svojim zamestnancom medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Zamestnancom, ktorí sú hnacím motorom úspechu spoločnosti EUSTREAM, sa snažíme vytvoriť podnetné pracovisko, ktoré nabíja pozitívnou energiou. Pre spoločnosť EUSTREAM sú dôležití zaangažovaní, zodpovední a produktívni odborníci, ktorí vedia obohatiť projekty a tímy pridanou hodnotou. Preto sa spoločnosť EUSTREAM venuje aj ďalšiemu profesionálnemu rozvoju a zdokonaľovaniu zručností svojich zamestnancov.

Viac informácii nájdete na www.eustream.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3197181  Megjelentetés dátuma: 8.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac