Bankár junior

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
(Fixná zložka 900, 1000- a viac ) plus variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie vzťahov pre aktuálnych klientov.
Rozvoj a udržiavanie nadštandardných vzťahov postupne s bonitnými - VIP klientmi
- Rozvoj predajných zručností a zvyšovanie proklientskej orientácie
- Kvartálne úspešné plnenie stanovených predajných plánov

- Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch, poplatkoch
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Možnosť stať sa akcionárom banky
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
· Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient je lídrom na trhu v oblasti bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie (bankovníctvo) výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pre nášho klienta hľadáme:
- skúsenosť s obchodom alebo fiannaciami
- Výhodou je komunikácia v AJ
- Vytrvalosť, veľmi dobré komunikačné schopnosti, silná orientácia na cieleMáte skúsenosti s PREDAJOM?
Vyhovuje Vám aktívna práca s KLIENTOM?
Viete riadiť a MOTIVOVAŤ tím ľudí?
Charakterizuje Vás HÚŽEVNATOSŤ, vytrvalosť a cieľavedomosť?
Ak áno, radi Vás spoznáme.

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3149464  Megjelentetés dátuma: 5.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: (Fixná zložka 900, 1000- a viac ) plus variabilná zložka