Key account manager

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Key account manažéra, ktorý bude zodpovedať za sales a komunikáciu so zákazníkmi.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza trhu
- príprava obchodných ponúk a zmlúv
- skúsenosti z oblasti banking, príp. Telco

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé lokálne aj medzinárodné projekty
- možnosť odborného aj jazykového vzdelávania
- 5 dní dovolenky navyše
- prepracovaný systém benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je osvedčeným dodávateľom IT služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- proklientská orientácia
- znalosti v oblasti IT, banking, Telco

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2808227  Megjelentetés dátuma: 2.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou