Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Talent Sourcer / Telefonista

EuroView s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac1400 + variabil

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikacia s kandidatmi = aktivne telefonovanie a pre-screening kandidatov (na dennej baze)
- praca s databazami, vyhladavanie v Db, nahadzovanie udajov = aktivne vyhladavanie a oslovovanie (aj telefonicky) vhodnych kandidatov z databaz, manazment udajov o kandidatoch v databazach
- telefonovanie
- procesovanie velkeho objemu zivotopisov = na dennej baze procesovanie desiatok CV
- praca s MS Office, sociálne siete, boolean search
- organizacia pohovorov = dohadovanie pohovorov, manazment okolo pohovorov, zistovanie spätnych väzieb po pohovoroch
- priame oslovovanie kandidatov

- flexibilny pracovny cas
- praca s novymi technologiami
- fast learning curve
- plne hradené dovolenky

- prosim aby reagovali len uchadzaci, ktori splnaju vyhradne tieto podmienky:
- anglicky jazyk ovladanie na komunikačnej úrovni, bežnej uživateľskej úrovni
- mas aktívny profil na niektorej zo socialnych sieti
- nemas problem komunikovat cez telefon na dennej baze

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

- spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti vyberov kandidatov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- nie su ti cudzie pojmy ako "boolean search"
- na socialnych sietach si doma, hlavne na Linkedin a na Fb
- si aktivna/y minimalne na Fb alebo Li, idealne aj na TW
- si orientovana/y na vysledky a to co slubis aj splnis
- nebojis sa telefonovat a viest uvolnenu komunikaciu cez telefon
- vieš klásť tie správne otázky

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1474719  Megjelentetés dátuma: 6.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac