Pracovník stavebnej skúšobne

VIALAB SK s.r.o.

Miesto práce
časť Vydumanec, okres Prešov
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v jednom z najmodernejšie vybavených stavebných laboratórií na Slovensku. Laboratórium je zamerané na skúšanie stavebných materiálov a kontrolu požiadaviek STN EN priamo v teréne. Hlavnou náplňou pracovníka bude: podieľanie sa na skúšaní stavebných materiálov v laboratóriu a na stavbe, registrácia vzoriek, vydávanie protokolov o skúške, štatistické zhodnocovanie výsledkov s preklopením do grafov a podobne.

- príspevok zamestnávateľa na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť kúpy firemných akcií za výhodných podmienok

Životopis a motivačný list zasielajte e-mailom, uchádzačov vybraných na základe informácií zo zaslaných podkladov budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebný odbor výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- kreativita, samostatnosť pri plnení úloh
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť stavebnej skupiny EUROVIA na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3305501  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou