Asistent finančného oddelenia / Asistent správy centra - City Aréna Trnava

EUROVEA Retail Services, s. r. o.

Miesto práce
Kollárova, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € brutto / v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu, zodpovedného a zároveň pohodového "tímového hráča" so záujmom o ekonomiku a financie a zároveň organizačný typ, ktorý bude zastrešovať najmä tieto činnosti:
- párovanie a evidencia platieb na pravidelnej báze,
- aktívna práca s pohľadávkami, sledovanie platobnej disciplíny klientov,
- upomínanie dlžníkov (telefonicky, e-mailom, písomne), vystavovanie upomienok,
- evidencia a správa zabezpečovacích prostriedkov, poistení a ďalších záväzkov klientov,
- evidencia nájomných zmlúv a sledovanie ich zmien,
- podpora Leasing manažéra,
- príprava podkladov pre fakturáciu,
- vystavovanie objednávok a zabezpečenie objednávkového procesu,
- príprava podkladov pre reporting spoločnosti,
- evidencia došlej a odoslanej pošty,
- archivácia dokumentov.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na Správe nákupného centra City Aréna v Trnave.
Pracovná doba je od 9,00 do 17,30 hod. vrátane polhodinovej prestávky.

ČO VÁM U NÁS PONÚKNEME:
- stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu,
- príležitosť učiť sa a možnosť odborného rastu,
- príjemné pracovné prostredie,
- mladý a pohodový pracovný tím,
- parkovanie zdarma,
- stravovanie formou stravných lístkov plne hradené zamestnávateľom.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie. Telefonicky alebo mailovo budeme oslovovať uchádzačov, ktorí budú spĺňať zadané kritériá. Ostatným kandidátom nezaradeným do výberu ďakujeme a prajeme všetko dobré v pracovnom i osobnom živote.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NA ČOM NÁM ZÁLEŽÍ - ČO BUDEME OD VÁS OČAKÁVAŤ:
- najmä vzťah k práci s číslami, záujem o financie a ekonomiku,
- vzdelanie ekonomického zamerania,
- veľmi dobrú znalosť Excelu,
- predošlé pracovné skúsenosti v oblasti financií a účtovníctva budú vítané :-)
- zodpovedný a aktívny prístup k úlohám,
- organizačné schopnosti, zmysel pre poriadok a štruktúru,
- priateľskú povahu a komunikatívnosť :-)
- precíznosť a presnosť,
- praktické myslenie,
- dávku flexibility a samostatnosti,
- iniciatívny prístup k riešeniu prípadných problémov.

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom a správou v oblasti nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3711368  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € brutto / v závislosti od skúseností kandidáta