Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič MKD (C a C+E)

EUROTRANS Púchov s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do TPP vodičov MKD skupiny C a C+E.

Jazdíme kolečká :
SK-DE-SK, SK-Benelux-SK, SK-IT-SK

Iba ojedinele sa stane, že vodič ostáva na víkend vonku. Kolečko trvá 4 - 6 dní.
Prax min. 6 mesiacov.
Trvalo pridelené vozidlo - vodičovi.

Plat: 1300 - 1800 eur v čistom
Základ 700 eur brutto + stravné + variabilná zložka

Pozícia vhodná pre vodiča z okolia Púchova + 50 km (ZA, BY, PB, PU, IL, TN).

- práca v stabilnej dopravnej spoločnosti, ktorá je 26 rokov na trhu
- nadštandardné mzdové ohodnotenie, výplaty sú vždy na čas + zálohy
- príspevok na cestovanie
- seriózny prístup k zamestnancom
- väčšina víkendov doma, ojedinele vonku
- vozidlá Volvo, Iveco (Euro EEV, 6) v dobrom technickom stave servisované vlastným servisom + autorizovaným servisom
- mýtne systémy idú cez faktúru, žiadne dobíjanie
- úrazové a nemocenské príplatkové poistenie pre vodiča v zahraničí platené firmou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v MKD
- seriózne správanie
- chuť pracovať
- orientačné schopnosti
- digitálna kartu, KKV, psychotesty , lekárska prehliadka.
- poistenie zodpovednosti voči zamestnávateľovi.
- základná starostlivosť o vozidlo

Rodinná dopravná spoločnosť z Púchova s 28 ročným pôsobením trhu.
Špecializujeme sa na prepravy do Nemecka a Beneluxu, ale prepravujeme aj do ostatných krajín EU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3968241  Megjelentetés dátuma: 15.9.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac