Obsluha CNC aj pre absolventov - Žarnovica

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
578€/mes + príplatky, prémie s možnosťou navýšenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strojové obrábanie hliníkových profilov prevažne pre automobilový priemysel
- jednoduchá, ručná manipulačná práca
– obsluha strojov a zariadení (CNC 3-osé až 5 osé obrábacie centrá, frézy, sústruhy, lisy, píly), vkladanie a vyberanie opracovaných súčiastok pomocou meradiel
- 3 a 4 smenná prevádzka, 8 hod.pracovná doba
- práca na dobu neurčitú

- výkonnostné prémie 10%,
- dochádzkový bonus do 100 eur/mes
- ubytovanie a doprava do práce zabezpečená zdarma
- možnosť 13 a 14. mzdy
- príplatky za prácu v noci, soboty, nedele, riziko, sviatky a ostatné podľa Zákonníka práce
- istota dlhodobého zamestnania
- starostlivosť koordinátora

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

tel.: +421907993507
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ (výhodou strojárske),
- znalosť PC,
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3439778  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 578€/mes + príplatky, prémie s možnosťou navýšenia