Marketingový pracovník/pracovníčka

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúsenosti požadovaných schopností uchádzača, pri pohovore je dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie externých komunikačných aktivít
- zabezpečenie interného a externého HR marketingu
- komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, médiami, architektmi a výrobnými zástupcami.
- príprava, spracovanie a realizácia marketingových aktivít
- implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie spoločnosti
- organizovanie propagačných akcií a zúčastňovanie veľtrhov a výstav
- príprava, spracovanie, úpravy a produkcia propagačných materiálov
- tvorba marketingového rozpočtu, finančných prostriedkov a vykonávanie dohľadu nad ich priebežným čerpaním
- ostatné i neuvedené úkony, pokiaľ súvisia s dojednaným druhom práce

práca v stabilnej spoločnosti
- odmeny polročné a ročné
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe
- príspevok pri narodení dieťaťa
- vernostný bonus

Potrebné ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka (slovom aj písmom), nakoľko ide o každodenné využitie jazyka. Uprednostňujeme nemecký jazyk. Výhodou je ovládanie obidvoch jazykov.

Životopis zasielajte v slovenskom aj v nemeckom jazyku poprípade v anglickom jazyku!
Preferujeme kandidáta/tku so záujmom o dlhodobú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Znalosť nemčiny ideálne na úrovni B2 až C1

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Internet - Pokročilý

- zodpovednosť, spoľahlivosť
- kreativita
- lojalita k zamestnávateľovi

Už viac ako 29 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth, anglický kráľovský dvor a pod.

Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby a aj počtu pracovníkov, modernizujeme technológie a pracovné priestory .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3450365  Megjelentetés dátuma: 23.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac