Príjmeme s okamžitým nástupom skladníka/čku do Serede. Podmienkou prax na nízko/vysokoydvižný vozík Nočné zmeny

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Sereď
903 EUR/mesiacSKLADNÍK/ČKA CHLADENÉHO TOVARU - ÚSEK MÄSO, LOGISTICKÉ CENTRUM SEREĎ Základná hodinová mzda : 5,94€/ hod. brutto Spolu mzda – až 903 ,-€ brutto / mesiac t.j. 700,-€ až 800,-€ / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme SKLADNÍK/ČKA na úsek chladeného tovaru (mäso) s okamžitým nástupom.
dôkladná príprava tovaru na základe objednávok predajní,
dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru,
zaistenie nákladu na prepravu, fóliovanie / zabalenie paliet,
správny popis pripravených paliet,
po prípade prevzatie zastupovania kolegov,

Viac info: https://www.youtube.com/watch?v=VrcIrds98Ao&feature=emb_title

Zamestnanec/kyňa skladovej logistiky - kompletácia tovaru
17:00-01:00 pondelok až nedeľa, vyhradzujeme si právo zmeny pracovnej doby a pracovných dní
podľa objemu práce

Strava
Zamestnanci dostávajú stravný lístok v hodnote 4,- €
zálohy
mzda na čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

logistika a obchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4035939  Megjelentetés dátuma: 19.2.2021  Alapbér (bruttó): 903 EUR/mesiac