Vedúci/a zákazníckeho centra s aktívnou angličtinou, do výrobnej spoločnosti v Prešove

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér zákazníckeho centra je podriadený obchodnému riaditeľovi. Úzko spolupracuje s manažérmi stredísk a vedie primárne podriadených zo zákazníckeho centra.

Náplň práce a zodpovednosť:
- Zodpovednosť za zákaznícke centrum, riadi 7 konštruktérov a 4 referentov zákazníckeho centra
- Komunikácia so zákazníkmi a manažérmi z ostatných stredísk podľa potrieb, tém
- Vytváranie, priebežnej aktualizácie, realizácie a vyhodnotenie koncepcie rozvoja úseku zákazníckych služieb
- Monitorovanie, analýza a optimalizácia procesov zákazníckych služieb a súvisiacich firemných procesov
- Sledovanie a vyhodnocovanie spokojnosti zákazníkov, návrh a realizácia nápravných opatrení v spolupráci s príslušnými organizačnými útvarmi organizácie
- Osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientami spoločnosti
- Koordinácia činností týkajúcich sa vybavovania sťažností a reklamácií zákazníkov a poskytovanie technických a cenových informáciu
- Udržiavanie a rozvoj vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Nastavenie systému adaptácia pracovníkov zákazníckeho centra
- Reprezentovanie organizácie na rokovaniach so súčasnými i potenciálnymi zákazníkmi, stálymi obchodnými partnermi a ďalšími subjektmi
- Vedenie, motivácia, hodnotenie a kontrola výkonu podriadených pracovníkov v rámci zvereného celku
- Monitorovanie plnenia dlhodobých a krátkodobých úloh jednotlivých pracovníkov oddelenia
- Kontrola stavu pohľadávok, komunikácia SALDA klientov v spoločnosti a ku klientom
- Koordinácia vývozov a spracovávanie dokumentácie k vývozom, vrátane komunikácie s oddelením expedície
a externými dodávateľmi dopravy
- Koordinácia reklamácií od ich prijatia, cez evidenciu až po riešenie reklamácií

- pružný pracovný čas
- motivačné odmeňovanie na základe výsledkov
- príspevok do DDS

V prípade vášho záujmu mi prosím pošlite váš životopis na [email protected].
Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu. Kontaktovať budem iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a manažment, podnikové hospodárstvo, medzinárodné ekonomické vzťahy, marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

- Obchodné vyjednávanie
- Riadenie vzťahov so zákazníkmi
- Komunikatívnosť
- Organizovanosť
- Cieľavedomosť
- Analytické myslenie
- Aktívny prístup
- Vedenie ľudí

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4035673  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac