Manažér predaja pre Slovensko a Európu (nutná predajná prax s komoditou buničiny/celulózy/papiera)

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 500 EUR/mesiacMzda sa finálne špecifikuje na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- získavanie nových zákazníkov a objednávok
- plánovanie a realizácia predaja po schválení riaditeľom predaja
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- zabezpečenie po-predajného servisu
- sledovanie pohľadávok a platieb od zákazníkov

Kancelária sa nachádza na východnom Slovensku. Práca je možná prevažnou mierou home office a jedná sa hlavne o prácu zahŕňajúcu cestovanie po Slovensku a Európe.

Činnosť:
- sledovanie trhu (odberatelia a konkurencia)
- prehľad o situácii na trhu, sledovanie trendov predaja

Akvizičná činnosť:
- prezentovanie a reprezentácia spoločnosti a produktov – napr. absolvovaním služobných ciest k potencionálnym, ale aj k existujúcim zákazníkom

Vyhľadávacia činnosť:
- prieskum trhu a rozširovanie klientskej základne
- hľadanie nových potencionálnych zákazníkov, komunikácia s nimi, vypracovanie cenovej ponuky

Komunikácia s odberateľmi:
- telefonický rozhovor, komunikácia cez e-mail, fax, osobne ohľadom objednávok, finančného krytia objednávok, expedície tovaru, prípadne riešenie problémov spojených s expedíciou, kvalitou alebo iných požiadaviek odberateľa

Kontrolná činnosť:
- kontrola plnenia objednávok
- kontrola dohodnutých cien a správneho zadania kódov výrobkov
- sledovanie, kontrola a vyhodnocovanie predaja

Reklamačná činnosť:
- riešenie reklamácií od zákazníka v spolupráci s výrobným závodom.

Navrhovacia činnosť:
- spolupráca s ekonomickým oddelením pri navrhovaní plánov predaja,
- navrhovanie inovatívnych postupov a alternatív v organizácii a realizácii predaja,
- navrhovanie inovácií existujúcich produktov spoločnosti, prípadne navrhovanie možných nových typov/druhov produktov v nadväznosti na informácie získané z trhu.

Účtovníctvo:
- schvaľovanie došlých faktúr za objednané služby

Výkazníctvo:
- vypracovanie štatistík o predaji
- mesačná uzávierka – mesačné tabuľky o predaji.
- agenda poistenia pohľadávok (evidencia kreditných limitov a mesačné výkazy)

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- motivačné mzdové ohodnotenie
- sociálne výhody
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- stravovanie 0,90 € /obed
- príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €
- služobný automobil

Všetkým uchádzačom ďakujem veľmi pekne za spoluprácu. Kontaktovať do ďalšieho kola budem len tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, predaj, akvizície a account management.

Počet rokov praxe

5

Od vás požadujeme:
- nutná prax v obchode s predajom celulózy, papiera, alebo buničiny
- vysokoškolské, resp. stredoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
- prax minimálne 5 rokov na obchodnej pozícii
- ekonomické znalosti
- znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
- komunikatívnosť
- flexibilita, t.j.práca si vyžaduje cestovanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4009316  Megjelentetés dátuma: 11.1.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac