Výrobný pracovník autosedačiek v Trnave,nástup ihneď

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Od 4,82 EUR/hod.Od 4,82 €/hod do 5,18 €/ hod. • Poobedný príplatok - 0,13€/ hod. • Nočný príplatok - 1,20 €/ hod. • Práca v sobotu - 1,50€/ hod. • Práca v nedeľu - 3,00€/ hod. • Štátny sviatok 100% z priemerného zárobku • Nadčas 25% z priemerného zárobku • Výkonnostná prémia od 0% až 15% • Polročná prémia = 50% tarifnej základnej mzdy - výplatný termín 06 a 12 mesiaci kalendárneho roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba autosedačiek podriadená taktu .
Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji

- Stravné lístky v hodnote 4 €.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.
+ zabezpečenie ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať na 3 zmeny (8hod.)
- Ochota pracovať nadčas
- Práca v stoji
- Manuálna zručnosť a cit pre detail
- Spoľahlivosť
- Prax nie je potrebná, zaškolíme Vás

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4002075  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Alapbér (bruttó): 4,82 EUR/hod.