Elektrikár/Elektromontážnik do Liptovského Mikuláša!

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
700 - 1 000 EUR/mesiacNástupná mzda od 700,- Eur (podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy do výšky 150,- Eur mesačne + mzdové príplatky za sťažený výkon práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Elektrikár/Elektromontážnik budete mať na starosti:
- čítanie elektrických schém strojných zariadení
- montáž káblov/elektrokomponentov na strojné zariadenia
- oživovanie (spúšťanie) strojných zariadení
- riešenie prípadných problémov po spustení strojných zariadení

Spoločnosť vám ponúka:
- jednozmennú pracovnú doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 3,90 Eur (pre zamestnanca v sume 1,28 Eur)
- príspevok do III. piliera
- možnosť práce na živnosť

Svoje životopisy prosím posielajte na emailovú adresu [email protected]. Ďakujem všetkým uchádzačom za prejavený záujem o túto pozíciu a zároveň informujem, že kontaktovať budem iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Od vás vyžadujeme:
- elektro vyhlášku § 21
- znalosť technickej dokumentácie
- zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3993284  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac