Pracuj ako vodič VZV, CXT v Trnave na 3 zmeny s ubytovaním a dopravou do prace zdarma

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Termín nástupu
Ihneď
820 EUR/mesiac základný plat: 820€/brutto  výkonnostný, dochádzkový bonus - 17% Základnej mzdy - (130€)  mesačná dochádzková odmena 100€ (podmienka je odpracovaný celý mesiac bez PN a Absencii)  príplatok za prácu v noci - 40% minimálnej hodinovej mzdy  príplatok za prácu v sobotu - 50% minimálnej hodinovej mzdy  príplatok za prácu v nedeľu - 100% minimálnej hodinovej mzdy  príplatok za nadčas cez víkend - 50% priemerného hodinového zárobku  príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku  príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 práca v 3-oj zmennej prevádzke ako súčasť oddelenia logistiky
 súčasťou práce je aj ručná manipulácia s materiálom v sklade, presun pomocou paletového vozíka
 zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom
 zúčastňovanie sa pravidelných inventúr
 zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu
 zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu
 zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením
 zodpovednosť za zverený VZV
 zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade

Ponúkané výhody
- Od 820€ + príplatky (bonus, nadčas, príplatok - noc, poobedná).
- Pracovná zmluva na dobu určitú so skúšobnou dobou.
- Strava v závodnej jedálni doplatok zamestnanca 0,74€ /obed
v prípade nadčasov stravný lístok 4€/ doplatok 0,74€ zamestnanec/
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.

DOPRAVA ZDARMA Z OKOLIA:
Trnava, Hlohovec, Piešťany, Senec, Pezinok , Komárno, Galanta, Smolenice, Sereď, Drahovce,
Madunice, Iža, Komárno, Hadovce .....

PONÚKAME:
- pracovná zmluva (plný úväzok) bez skúšobnej doby
- ubytovanie zabezpečené ZDARMA
- doprava ZDARMA
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
- bezplatné právne poradenstvo
- stravné lístky
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

V prípade seriózneho záujmu o uchádzanie sa o danú pracovnú pozíciu je nutná REGISTRÁCIA a doplnenie informácií o uchádzačovi - PROFESIJNÝ ŽIVOTOPIS s detailom predošlých zamestnaní a pracovných skúseností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je najväčším automobilovým výrobcom komponentov pre Automotive, prináša technické inovácie a používa najmodernejšie technológie na výrobu jedných komponentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Doprava, Automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽIADAVKY:
* Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
* Zameranie na kvalitu odvedenej práce
* Ochota pracovať na zmeny - počas 5 dňového zmenového režimu od pondelka do piatka (možnosť práce nadčas v závislosti od potrieb spoločnosti).

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3993180  Megjelentetés dátuma: 29.10.2020  Alapbér (bruttó): 820 EUR/mesiac