Personalista - mzdový účtovník

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 70, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1 000,-€ /základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov - sociálna a zdravotné poisťovne
- aktívna interná komunikácia s ostatnými oddeleniami
- nahrávanie osobných údajov do programu - OLYMP
- administrácia personálnej agendy pri nástupe a výstupe pracovníkov
- vedenie a komplexné spracovanie mzdovej agendy,
- príprava podkladov pre spracovanie miezd (nahrávanie personálnych údajov do informačného systému, evidencia a spracovanie dochádzky)
- výpočet miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
- komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.)
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...)
- príprava reportov pre vedenie spoločnosti
- mesačné výkazy do sociálnej poisťovni

- profesionálne zázemie v úspešnej slovenskej spoločnosti
- zaujímavá práca s dlhodobou perspektívou
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné MIKROpôžičky
- príjemný pracovný kolektív
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú - 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná a personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
- dobrá seba organizácia
- administratíva a reporting
- prax na obdobnej pozícii výhoda
- prax s programom OLYMP výhoda
- skúsenosti so mzdami a personalistikou minimálne 300 a viac ľudí - výhoda
- zodpovednosť
- tímová práca
- rozhodovanie
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3992799  Megjelentetés dátuma: 28.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac