Operátor výroby / montážny pracovník Lozorno nástup do práce 13.8.2019

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
688,61€/ brutto/ mesiac + osobné hodnotenie 10% +48€ trieda(možnosť po zapracovaní zvýšenia )+ príplatky (popoludnie, noc, nadčas, sobota, nedeľa, sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá a finančne dobre platená práca
- od 688,61€/ brutto/ mesiac + osobné hodnotenie 10% +48€ trieda(možnosť po zapracovaní zvýšenia )+ príplatky (popoludnie, noc, nadčas, sobota, nedeľa, sviatok)
- pracovník zabezpečuje laminovanie a poťahovanie plastových výrobkov
- čistá mzda sa pohybuje od 750€ mesačne
- záloha po 5 odpracovaných dňoch

- Pracovná zmluva ihneď po pracovnom pohovore
- Výplata mzdy k 15. dňu po skončení mesiaca
- Záloha po odpracovaní 1. týždňa
- Stravný lístok v hodnote 3,83€
- Ubytovanie 2€ noc
- Doprava do zamestnania
- Oblečenie ZDARMA
- Celodenná starostlivosť koordinátorom
- Bezplatná právna pomoc

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, prosím kontaktujte:

Bezplatná linka 0800 500 002

BRATISLAVA 0948 002 048 [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

medzinárodná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota manuálne pracovať
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle vítaná
- termín nástupu IHNEĎ, po pohovore

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3735096  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 688,61€/ brutto/ mesiac + osobné hodnotenie 10% +48€ trieda(možnosť po zapracovaní zvýšenia )+ príplatky (popoludnie, noc, nadčas, sobota, nedeľa, sviatok)