Zamestnaj sa u Nás ako vodič VZV-cxt s platom od 1000-€ ubytovaním zdarma a nástupom ihneď

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
IHNEĎ
950 - 1 100 EUR/mesiaczáklad 885€ + osobne hodnotenie do 177€ + dochádzka 50€ + príplatky za popoludňajšiu 0,40€/hod a nočnú 0,897€/hod zmenu + nadčasy preplácané podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na VZV - Možnosť zaškolenia vo vlastnom školiacom stredisku
- zabezpečuješ zaskladnenie, vyskladnenie a transport materiálu vrámci skladu
- navážaš materiál na výrobnú linku
- spolupracovať s ostatnými členmi tímu
- pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a prestupov spoločnosti
- práca na 3 zmeny

Iné výhody
- pracovná zmluva
- stravný lístok v hodnote 3,60€
- Ubytovanie ZDARMA
- bezplatná právňa poradňa
- bezúročné mikropôžičky
- sociálny program
- rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátorom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilita a možnosť karierného rastu.
Mzdový nárast zabezpečený na základe odbornosti a praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na sebe

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3633407  Megjelentetés dátuma: 1.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 - 1 100 EUR/mesiaczáklad 885€ + osobne hodnotenie do 177€ + dochádzka 50€ + príplatky za popoludňajšiu 0,40€/hod a nočnú 0,897€/hod zmenu + nadčasy preplácané podľa Zákonníka práce