Montážnik! Plat od 1050,-€ +bonus 500,-€. Stabilná a dlhodobá práca v Bratislave pre mužov aj ženy s ubytovaním. Nástup 30.7.2018

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
od 873€ - 952,-€ + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, skupinové 0 -10% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 0,83€/ hod., poobedná 0,40€/ hod., konti príplatok 0,62€/hod, príplatok- sobota 0,70 € /hod , nedeľa 1,38€ /hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážny pracovník sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.
- pracovník montážnej linky - montuje káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov
- pracovník v lakovni utesňuje, upravuje povrch, brúsi, pulíruje karosérie áut
- pracovník v karosárni nakladá diely do nakladacích okien, zvára a brúsi povrchy dielov
- pracovné pozície sú vzájomne kumulovateľné
• Diagnostikuje a zúčastňuje sa prvej skúšky vozidiel

mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 873 €, príplatok za zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie
• plus bonus 500,-€
• zálohy každý týždeň
• individuálne a skupinové odmeny až 17%
• garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
• výhodné stravovanie u nás bezhotovostne s denným kreditom 7,- €
• ubytovanie ZABEZPEČENÉ a ešte Vám naň aj PRISPEJEME
• doprava ZABEZPEČENÁ a pol roka ZADARMO
• plynulý rast platu a kariérny postup
• pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
• zabezpečené tréningové centrum
• starostlivosť od svojho koordinátora

Informácie o výberovom konaní

Doprava zabezpečená:
Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany, Gbely, Smolinské, Šaštín-Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikulas, Plav. Podhradie, Sološnica,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčšia automobilka na Slovensku.
Stabilita a možnosť karierného rastu.
Mzdový nárast zabezpečený na základe odbornosti a praxe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na sebe

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3413445  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 873€ - 952,-€ + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, skupinové 0 -10% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 0,83€/ hod., poobedná 0,40€/ hod., konti príplatok 0,62€/hod, príplatok- sobota 0,70 € /hod , nedeľa 1,38€ /hod