Logistický inženýr

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působící v oblasti automotive se sídlem v Jihlavě, hledáme INŽENÝRA LOGISTIKY.

- spolupráce s týmem nových projektů na tvorbě konceptu závodu a montážních linek
- podílení se na zvyšování efektivity a produktivity v procesech dané oblasti
- Koordinace aktivit v systému řízení výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- mzdu dle vašich zkušeností a schopností
- 13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu)
- 5 týdnů dovolené
- podpora při relokaci (finanční balíček nebo zajištění bytu v Jihlavě)
- příplatek na dopravu a zdraví
- dotované závodní stravování
- bezplatné firemní vzdělávání
- Cafeterie
- firemní akce
- slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení
- možnost využití příspěvku AL na hlídání dětí

Informace o náboru

Bližší informace rádi poskytneme na bezplatné telefonní lince +420 800 998 844

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe v oblasti logistického inženýringu min. 2 roky (nejlépe automotive)
- komunikativní znalost AJ
- znalost PC - MS Office, výhodou SAP a AUTOCAD
- chuť a zápal pro řešení problémů, systematičnost, schopnost dotahovat
- otevřenost ke změnám, odolnost vůči stresu
- analytické myšlení, asertivní jednání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3303701  Megjelentetés dátuma: 24.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 25 000Kč