Predavač/ka v štýlovej predajni s nábytkom

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

○ Odborné poradenstvo a predaj nábytku na predajnej ploche obchodného domu
○ Ponuka a predaj doplnkových služieb dopravy, montáže a splátkového predaja
○ Dodržiavanie prezentačných štandardov spoločnosti a poriadku na oddelení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Štýlový taliansky obchod s doplnkami a nábytkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

○ SŠ vzdelanie
○ Prax v maloobchode a znalosť sortimentu výhodou
○ Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
○ Dobré komunikačné schopnosti
○ Ovládanie anglického jazyka a talianskeho jazyka na komunikačnej úrovni
○ Orientáciu na dosahované výsledky
○ Ochotu pracovať

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3257504  Megjelentetés dátuma: 30.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou