Vedúci čerpacej stanice - v okolí Smoleníc

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie čerpacej stanice a jej kolektívu tak po technickej ako aj organizačnej stránke
- aktívne riešenie úloh v rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí
- zodpovednosť za dodržiavanie obchodnej, marketingovej a personálnej politiky spoločnosti
- zodpovednosť za organizáciu práce a riadenie personálu na čerpacej stanici
- udržiavanie vysokej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom
- zhoda účtovného a fyzického stavu tovaru, inventúry
- starostlivosť o vzhľad čerpacej stanice, koordinácia merchandisingu
- motivácia zamestnancov vrátane pracovného hodnotenia a tréningu
- aktívne podieľanie sa na priamom predaji
- zodpovednosť za prevádzku

Prosím o zasielanie životopisov na e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

sieť čerpacích staníc

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- precíznosť
- cieľavedomosť
- iniciatíva
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- organizovanie a plánovanie práce

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2754096  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou