Retušér mechaniky, elektriky, klampiar, lak pre Peugeot - Trnava

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
od 839,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník opravuje vozidlá na špecializovaných častiach linky. Nie je to minútový takt. Vyžaduje sa zodpovednosť, spolahlivosť, schopnosť učiť sa nové veci.
Práca je pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Zaujímavá a finančne dobre platená práca na zmeny (trojzmenná prevádzka).

Ponúkaný plat (brutto): od 750,-€ + Prémie MOO Individuálna 59, Kolektívna 30 Eur. + príplatky v zmysle zákonníka práce, možnosť kariérneho rastu

Možnosť pracovať nadčas.

pracovná zmluva
zabezpečené stravovanie
bezplatná právna poradňa, bezúročné mikropôžičky
sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
celodenná starostlivosť koordinátorom, individuálny prístup
zabezpečené ubytovanie a doprava, zálohy

Informácie o výberovom konaní

Bezplatná linka
0800 500 002 / 0800 500 520 / 0800 500 502
alebo
BRATISLAVA 0948 002 048 [email protected],
0915 573 600 [email protected]
TREBIŠOV 0917 839 697 trebiš[email protected]
ZVOLEN 0917 839 691 [email protected]
ŽILINA 0918 844 898 [email protected]
NITRA 0908 961 969 [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca je pre medzinárododnú automobilovú značku, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci
ochota manuálne pracovať
lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
ochota učiť sa novým veciam
odolnosť voči stresu
manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.
Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2734469  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 839,-€