Pracovníčka montáže

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Čab 280, okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladanie plastových ventilačných systémov nachádzajúce sa v interiéri auta (skladanie vetracích mriežok), prípadne lisovňa alebo brúsiareň (polishing).
Doprava zabezpečená zadarmo z okolitých miest: Radošina, Behynce, Veľké Ripňany, Malé Ripňany, Biskupová, Kapince, Malé Zálužie, Nové Sady, Čab, Merašice, Obsolovce, Horné Obdokovce, Čermany, Hruboňovo, Šurianky, Nitra, Lužianky, Zbehy, Čakajovce, Mýtna n/V, Kamanová, Preseľany, Hrušovany, Koniarovce Výčapy - Opatovce, Jelšovce, Rišňovce, Rumanová, Báb, Veľké Zálužie, Lehota, Lukáčovce, Alekšince, Andač.
Práca v trojzmennej prevádzke.

Plat: 550,66 eur (brutto) + 73 eur dochádzkový bonus + nočné príplatky
Stravné lístky 3,15 eur
13. a 14. plat
Pracovný pomer na dobu neurčitú
Doprava zadarmo z okolitých miest

Záujemcovia prosím poslať životopis alebo kontaktovať na tel. č. 0908 961 969

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Produkcia plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Praktické skúsenosti vo výrobe výhodou, ale nie sú podmienkou

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2444205  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700