Obsluha STZ na spracovanie dreva

EUROpers s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
900 - 1 200 EUR/mesiacmesačné prémie, 13. a 14. plat a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálna práca, obsluha strojov na spracovanie dreva, výroba debniacich dosiek

príplatky za zmennosť
príplatky za rizikové prostredie
príplatky za prácu vo sviatok, víkend
príplatky za nadčasy
mesačné prémie za plnenie
polročné prémie
teplá strava zabezpečená v areáli firmy
v rámci Banskej Bystrice premáva bezplatne podnikový autobus
príspevok na ubytovanie, resp. dopravu 100,- EUR nad 40 km

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Stabilná zahraničná spoločnosť zameraná na výrobu debniacich dosiek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

manuálna zručnosť
skúsenosti na výrobnej linke výhodou
dobrý zdravotný stav
práca na 3 zmeny, práca v nepretržitej prevádzke, hlučné prostredie

Spoločnosť EUROpers s.r.o. sa zaoberá prevažne personálnou činnosťou. Ponúka klientom personálne služby formou vyhľadávania a výberu vhodných zamestnancov na požadované pracovné pozície dočasného pridelenia.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávania činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4033206  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac