Řidič VZV 7t

Europa Workintense spol. s r. o. Personální agentura

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/měsíc144 Kč/hod. + zákonné příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nakládka a vykládka kamionů;
zásobování stáčecí linky piva, odebírání palet od výrobní linky;
manipulace se zbožím pomocí VZV 7t;
práce se skenerem;
výdej rozbitných materiálů;
zodpovědnost za správnost dokladů a dodacích listů;
údržba VZV a úklid pracoviště.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástupní mzda pro skladníka– řidiče VZV 7t144 Kč/hod., po zkušební době mzda 147 Kč/hod.;
zákonné příplatky za noční, přesčas, víkendy a svátky;
výkonnostní bonusy;
dovolena 5 týdnů v roce;
výdělek 25 000 Kč;
zajišťujeme ubytování ;
možnost záloh dle dohody;
práce na HPP

Informace o náboru

dlouhodobá i krátkodobá práce v Plzni
pracoviště se nachází v stabilní pivovarské společnosti
systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
před nástupem do práce zajišťujeme vyřízení potravinářského průkazu a vstupní lékařskou prohlídku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jsou lídrem pivovarnického průmyslu v České republice s dopadem na zaměstnanost desítek tisíc lidí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C, T

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe řidiče VZV 7t - výhodou
platný řidičský průkaz skupiny W1, W2 a řidičský průkaz sk. C nebo T
samostatnost a zodpovědnost
čistý trestní rejstřík - podmínkou
dodržování předepsaných bezpečnostních předpisů a technologických postupů
flexibilita - v případě potřeby záskok na obdobné pozici
fyzická zdatnost
ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální, pracovní, outsourcingová agentura Europa Workintense spol s r.o. je orientována na zajištění HR kapitálu profesí: kvalifikované dělníky, řemeslné, technické, manuální, servisní, administrativní, IT, zdravotní personál z východní Evropy, především Ukrajina. Působíme na trhu práce východní, centrální a západní Evropy.
Od doby svého založeni v roce 1996 společnost je orientovaná na zajišťováni spolehlivého, správně motivovaného a pracovitého personálu z východní Evropy na pracovní trh České republiky / Slovenska / Polska / Maďarska a s postupným rozvojem provozních a obchodních aktivit do všech státu východní centrální a zapadni Evropy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3620679  Megjelentetés dátuma: 5.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/měsíc144 Kč/hod. + zákonné příplatky