Skladník hotových výrobkov

Euromilk a.s.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac+ 200 EUR / pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola skladových zásob, vykonávanie inventarizácie stavu zásob
- administratívna evidencia v informačnom systéme
- nakládka a vykládka pomocou VZV
- udržiavanie poriadku na pracovisku

- príplatky za odpracované sviatky a víkend nad rámec ZP
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

prax na VZV nutná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

skladového hospodárstva

Počet rokov praxe

1

precíznosť, samostatnosť

-Spoločnosť EUROMILK a.s. bola založená v roku 1964 a v roku 2001 sa stala akciovou spoločnosťou. Od svojho vzniku až doteraz stavia na dlhodobej tradícií poľnohospodárskej produkcie južného Slovenska – v srdci Žitného Ostrova. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním surového kravského mlieka, výrobou a distribúciou mliečnych produktov. Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mlieko, smotanu, maslo, tvaroch, kyslomliečne výrobky a sušené mliečne pudingy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3900274  Megjelentetés dátuma: 20.9.2021  Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac