Vedúci logistiky a nákupu

Euromilk a.s.

Miesto práce
Bratislavská 41, Veľký Meder
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe + variabilná zložka mzdy 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie procesov na odd. nákupu, skladovania MTZ a zákazníckeho servisu
- nastavenie, optimalizácia a zefektívnenie procesov na oddelení
- zodpovednosť za plánovanie zásob obalového materiálu, komponentov do výroby
- zodpovednosť za dosahovanie plánovaných ekonomických a výkonnostných ukazovateľov oddelenia
- výber dodávateľov a dohodnutie dodacích podmienok
- príprava pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti,
- zodpovednosť za vedenie evidencie v zmysle vnútorných predpisov spoločnosti,
- samostatné riadenie celého nákupného procesu
- sledovanie zásob tovaru na sklade
- riešenie operatívnych požiadavok na ďalší materiál
- riešenie reklamácií, kvalitatívne hodnotenie dodávateľov
- objednávanie preprav na Slovensku a do zahraničia
- zabezpečenie customer servisu, sales supportu
- tvorba plánov (forecasting) pre výrobu a sklad
- analýza a kontrola dát v systéme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť pri riešení úloh ,
- tímová práca
- komunikácia
- spoľahlivosť

-Spoločnosť EUROMILK a.s. bola založená v roku 1964 a v roku 2001 sa stala akciovou spoločnosťou. Od svojho vzniku až doteraz stavia na dlhodobej tradícií poľnohospodárskej produkcie južného Slovenska – v srdci Žitného Ostrova. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním surového kravského mlieka, výrobou a distribúciou mliečnych produktov. Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mlieko, smotanu, maslo, tvaroch, kyslomliečne výrobky a sušené mliečne pudingy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2749185  Megjelentetés dátuma: 10.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac