Software Engineer - Senior

EUROIN, a.s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 3 500 EUR/mesiac(finálna výška mzdy bude predmetom jednania v rámci výberového konania a závislá od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Projektové riadenie v oblasti vývoja SW pre zákazníkov,
• analyzovanie požiadaviek klientov a navrhovanie technických riešení,
• zodpovednosť za vývoj a testovanie SW riešení v jazyku C#,
• kontrola dodržiavania termínov a časového horizontu jednotlivých projektov,
• spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešení,
• veľký priestor pre sebarealizáciu, samostatné myslenie a rozhodovanie.

• Práca v stabilnej a progresívnej spoločnosti,
• 13. a 14. plat,
• možnosť čiastočného homeofficu,
• notebook a telefón,
• firemné akcie počas roka,
• finančné odmeny pri pracovných a životných jubileách,
• motivujúci kolektív a príjemná pracovná atmosféra,
• záruka osobnostného a profesného rozvoja,
• priame podieľanie sa na celkovom rozvoji firmy.

V prípade, že Vás pozícia oslovila, neváhajte nám zaslať Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky žiadosti o prácu starostlivo posúdime a následne Vás budeme kontaktovať s vyrozumením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

• Hľadáme skúseného manažéra s minimálne 10 ročnou praxou v systémovom inžinieringu a projektovom riadení.
• Nevyhnutná je pokročilá orientácia v systéme Git, Redmine, SVM, a pod.

Spoločnosť EUROIN, a.s. so sídlom v Žiline je distribútor zabezpečovacích a kamerových systémov do objektov. Naša spoločnosť vznikla v roku 2005 a zastupuje renomovaných výrobcov v oblasti zabezpečenia objektov na Slovensku. Na slovenskom trhu reprezentujeme značky HIKVISION , AVIGILON, BOSCH a SATEL:

www.euroin.sk
www.maxalarm.sk
www.hikvisionkamery.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3999339  Megjelentetés dátuma: 12.11.2020  Alapbér (bruttó): 3 500 EUR/mesiac