Pomocná sila do kuchyne - umývač NH Bratislava Gate One ****

EUROHOTEL a.s.

Miesto práce
Ambrušova 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat 650€ brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie bieleho a čierneho riadu
- umývanie podlahy podľa potreby
- pomocné práce v kuchyni
-práca v dynamickom kolektíve
-pracovný čas 8h alebo 12h zmeny podľa dohody

Zamestnanecká strava zdarma, pitný režim, káva
Uniforma
Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
Zamestnanecká cena ubytovania (pre 2 včetne raňajok) v ostatných NH hoteloch
Zamestnanecká zvýhodnená cena v hoteloch FPD
Možnost zdarma ubytovania na 1 noc pre 2 osoby v NH Bratislava Gate One 2x ročne, prenosné na členov rodiny
30% zľava na konzumáciu v hoteli
20% zľava na klasické a thajské masáže
METRO výhody, WINE PLANET 10% zľava, STREET CAFE 30% zľava
L&L Limousine service 50% zľava
Čistiareň 5áSec 15% zľava
Oslava narodenín, STAR mesiaca, SUPER STAR roka – rôzne hodnotné odmeny
Teambuildingy (bowling, husacina, športový deň, lasergame, mikuláš pre deti...)
Finančná odmena za kalendárny rok
Fitness – vstup do našeho fitness
Multisport karta

V prípade, že spĺňate požiadavky pracovného miesta, zašlite svoj životopis s fotografiou a motivačným listom na kontaktný email.

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovné miesto v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1586453  Megjelentetés dátuma: 5.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat 650€ brutto mesačne