Administratívny pracovník - odd. registrácie a kontaktu so zákazníkom

EUROFINS

Miesto práce
Eurofins, Kollárovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď prípadne podľa dohody
1 000 - 1 300 EUR/mesiacUvedený mzdový rozsah v závislosti od praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s centrálnym registračným systémom spoločnosti: príjem a registrácia
doručených vzoriek oddelenia ENVIRO
- starostlivosť o aktuálnych zákazníkov: aktívna komunikácia so zákazníkom
ohľadom jeho požiadaviek v oblasti analýzy vzoriek, sledovania stavu analýzy
vzorky a jej ukončenia
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na zabezpečení odberu vzoriek
- spolupráca so spoločnosťami skupiny Eurofins

- práca v medzinárodnej spoločnosti holdingu Eurofins
- vysoká odbornosť a možnosť kariérneho postupu
- stabilita a rozvoj pracovného miesta - naša spoločnosť je na trhu od r. 1992 pôvodne ako BEL a od tej doby rozširuje svoje pôsobenie na trhu
- možnosť bonusového ohodnotenia práce
- možnosť flexibilného týždenného pracovného času

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Ťa naša ponuka?
Neváhaj a pošli nám svoj životopis.
Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického alebo chemického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

práca v administratíve - registrácii vzoriek pre laboratórium výhodou

- komunikatívnosť
- tímovo ladený hráč so zmyslom pre vlastnú
zodpovednosť

Eurofins Scientific is an international life sciences company which provides a unique range of analytical testing services to clients across multiple industries. The Group believes it is the world leader in food, environment and pharmaceutical products testing and in agroscience CRO services. It is also one of the global independent market leaders in certain testing and laboratory services for genomics, discovery pharmacology, forensics, advanced material sciences and for supporting clinical studies. In addition, Eurofins is one of the key emerging players in specialty clinical diagnostic testing in Europe and the USA.
A clean and safe environment is a pre-requisite for health and quality of life. Eurofins contributes to this by providing market-leading laboratory testing, monitoring and consultancy services to a wide range of industrial companies, environmental consultants, contractors, retailers and government authorities. Our services comprise testing of water, air, soil, waste and other products to assess their quality and impact on health and the environment
ID: 4178876  Megjelentetés dátuma: 8.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac