Junior Controller for Eurofins NSC CEE

EUROFINS

Miesto práce
Komjatická 73, 940 02 Nové Zámky
Termín nástupu
01.09.2018 alebo podľa dohody
900.- EUR hrubá mzda, 1000.- EUR hrubá mzda po 3 mesačnej skúšobnej dobe alebo v prípade praxe v danom obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou medzinárodného tímu podporujúceho naše spoločnosti v strednej a východnej Európe ? Vytvárať efektívnou prácou hodnotný prínos pre spoločnosť a našich zákazníkov?

Prečítaj si aké budú Tvoje hlavné úlohy:
• Práca s reportingom v rámci regiónu Central and Eastern Europe ( ďalej len CEE) spoločnosti Eurofins
• Príprava analýz nákladov a výkonov pre potreby lokálneho (SR) a skupinového (CEE) manažmentu
• Spolupráca na príprave budgetu a forecastu v rámci CEE
• Implementácia skupinových interných predpisov
• Spracovanie Database Room interných predpisov

Ponúkame Ti:
Dobré pracovné prostredie s neformálnou komunikáciou a prácou na vysokej odbornej úrovni. Ponúkame dobre fungujúce pracovisko. Staneš sa súčasťou dynamickej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je popredným dodávateľom laboratórnych služieb.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný aj v inom termíne podľa dohody.
Miesto výkonu práce v Nových Zámkoch v novoprebudovanom sídle našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešne si dokončil svoje štúdium v oblasti ekonómie a máš záujem na získanie prvých pracovných skúsenosti v oblasti financií?

Naviac si:
• Proaktívny a sebamotivovaný, schopný pracovať samostatne ale s aktívnym prístupom k tímu
• Vnímavá osobnosť s dobrými komunikačnými zručnosťami a záujmom o získanie prvých skúseností
v oblasti účtovníctva a kontrolingu
• Obchodne a zákaznícky orientovaný
• Vysokomotivovaný na dokončenie akcie včas a komplexným spôsobom
• Pripravený na dynamické prostredie
• S dobrými zručnosťami IT , hlavne Excel
• Plynule komunikuješ v angličtine , maďarčina je vítaná
Poteš nás - Napíš nám

Eurofins Scientific is an international life sciences company which provides a unique range of analytical testing services to clients across multiple industries. The Group believes it is the world leader in food, environment and pharmaceutical products testing and in agroscience CRO services. It is also one of the global independent market leaders in certain testing and laboratory services for genomics, discovery pharmacology, forensics, advanced material sciences and for supporting clinical studies. In addition, Eurofins is one of the key emerging players in specialty clinical diagnostic testing in Europe and the USA.
A clean and safe environment is a pre-requisite for health and quality of life. Eurofins contributes to this by providing market-leading laboratory testing, monitoring and consultancy services to a wide range of industrial companies, environmental consultants, contractors, retailers and government authorities. Our services comprise testing of water, air, soil, waste and other products to assess their quality and impact on health and the environment
ID: 2818594  Megjelentetés dátuma: 22.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900.- EUR hrubá mzda, 1000.- EUR hrubá mzda po 3 mesačnej skúšobnej dobe alebo v prípade praxe v danom obore