Brúsič

Verhofsté, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
TPP: 3,54 Eur/hodina + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia; ŽIVNOSŤ: od 6 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručné brúsenie pred povrchovou úpravou
- finálna príprava výrobkov na export
- balenie materiálu na paletu
- pomocné práce v sklade a pri nakladaní kamiónov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kovovýroba

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Verhofsté Group sa zaoberá na Slovenskom a Belgickom trhu predajom, výrobou a montážou oceľových konštrukcií.

Všestrannosť, odvaha a inovácie: naše tromfy, vaše pohodlie.

S našimi najmodernejšími výrobkami a konštrukciami chceme transformovať vonkajší priestor na príjemné a dobre fungujúce prostredie pre život a prácu. Preto je naším mottom "Shaping open spaces". Počas toho procesu berieme na seba rolu inšpirátora, dizajnéra, riešiteľa problémov a výrobcu. Nasledovné slová sú vpísané v našej DNA: všestrannosť, odvaha a inovácia.
ID: 3419778  Megjelentetés dátuma: 3.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: TPP: 3,54 Eur/hodina + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia; ŽIVNOSŤ: od 6 Eur/hodina