Obchodník so vzdělávacími aplikáciami ( Slovensko - západ)

euroDIDACTsk s. r. o.

Miesto práce
Slovensko západ, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
možno ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2000 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás obchod a hľadáte zmysluplnú prácu? Poďte predávať vzdelávacie aplikácie do škôl.Zastupujte produkt, ktorý deti baví a učiteľom pomáha.

S čím vás pošleme do světa?
Aplikácie vyvíjame s profesionálmi vo vzdelávání, IT, marketingu. Na trhu školských pomôcok sa s nimi preto nestratíte.
Školy nás za viac jako desať rokov existencie poznajú a dôverujú našej kvalite.
U prvých niekoľkých návštev škôl vás podporí náš skúsený obchodník.
Koľko za to?
Bežná provízia je mesačne 1600-2000 €, ale výnimkou nie je aj výrazne vyšší príjem.
Počas letných prázdnin predaj neprebieha, máte veľa voľného času.
Počas práce dostávate príspevok na telefón a ku koncu obdobia odmeny.

Čo očakávame od vás?
Budete pracovať ako SZČO a disponujete vlastným automobilom, notebookom a telefónom.
Prácu si riadite samostatne a organizujete si schôdzky podľa vlastního uváženia.
Idete do toho?

Zamestnanecké výhody, benefity

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, není podmínkou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

obchodní talent
komunikace
spolehlivost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ID: 3360725  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 - 2000 euro