Kuchár

EUROCOM & Co, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Gino Park Palace ****, Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac1 400 EUR/mesiac alebo plat dohodou na základe skúsenosti + príplatky za víkendy a sviatky + možnosť privyrobenia si extra na eventoch a svadbách (nočná práca)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncept jedál, ktoré podávame v hotelovej reštaurácii je postavený na originálnych receptúrach, ale aj na sezónnosti surovín z ktorých sa skladajú.
Našou ambíciou je používať čo najviac miestnych surovín, tvoriť z nich chutné jedlá a zároveň byť reštauráciou, ktorá v regióne určuje trendy.

Tvojou prácou bude asistencia a príprava všetkých ponukových jedál a zodpovednosť za ich kvalitu. Samozrejme starostlivosť o samotnú kuchyňu a zodpovednosť za jej skladové zásoby či základné suroviny. Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných štandardov a čistoty na pracovisku je samozrejmosťou. Hľadáme človeka ktorý sa chce niečo nové naučiť, ale môže takisto ukázať niečo nové aj nám. Je schopný, zručný a dokáže dodržiavať štandardy a úlohy šéfkuchára.

- zabezpečujeme zamestnaneckú stravu
- ubytovanie Ti vieme poskytnúť zdarma
- sociálny program – zamestnanecké zľavy a výhody
- motivujúce odmeny aj na základe individuálnych výsledkov
- nefinančné benefity
- stabilné a dlhodobé zamestnanie v peknom prostredí kaštieľa Orlové

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zasielajte na [email protected].
Pohovor si môžete dohodnúť aj telefonicky na čísle +421 918 99 80 01
Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka ktorý je zodpovedný, pracovitý a stane sa členom nášho tímu.

Po rozsiahlej rekonštrukcii v rokoch 2014-2016 sa kaštieľ Orlové zo 17.storočia stal sídlom Hotela Gino Park Palace****.
Našim cieľom je prinášať hosťom nezabudnuteľný zážitok v spojení s profesionálnou starostlivosťou našich zamestnancov. Priestory kaštieľa Orlové ponúkajú komfortné ubytovanie, reštauráciu s kaviarňou, rôzne salóniky, lobby bar s letnou terasou, wellness & fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
V roku 2022 získal Hotel Gino Park Palace**** 1.miesto a zároveň Zlaté ocenenie v kategórii Historic Hotel Wedding Experience Award 2022. Hotel Gino Park Palace**** sa stal prvým a jediným hotelom na Slovensku, ktorý bol uznaný európskou organizáciou a porazil širokú konkurenciu uznávaných historických hotelov v Európe.
Hotel Gino Park Palace**** sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.
Spoločnosť EUROCOM & Co, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2098780  Megjelentetés dátuma: 2.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac