Záhradník

EUROCOM & Co, s.r.o.

Hotel & Restaurant Gino Park Palace, Považská Bystrica-Orlové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy a sviaky. Nástupná mzda je v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba parku a každodenná úprava zelene
- výsadba a ošetrovanie rastlín
- úprava terénu a chodníkov
- kompletná údržba trávnikov (kosenie, hnojenie, kladenie, výsev, zalievanie a pod.)
- výsadba a ošetrovanie a výrub drevín (strihanie, postrek, výrub)
-park má rozlohu 5 hektárov a jeho súčasťou je historická časť – anglická záhrada

- zľava na strave a občerstvení
- priateľský a dynamický kolektív
- príjemné prostredie
- dlhodobé, perspektívne zamestnanie

Motivačný list so životopisom zasielajte na [email protected].
Ozveme sa len vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, záhradník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ako vhodný kandidát rád pracujete fyzicky a dokážete pracovať vonku aj v horšom počasí (chlad, vietor, horúčava).
- ovládanie záhradnej techniky
- dobrá fyzická kondícia
- manuálna zručnosť
- organizovanie a plánovanie práce

Po rozsiahlej rekonštrukcii v rokoch 2014-2016 sa kaštieľ Orlové zo 17.storočia stal sídlom Hotela Gino Park Palace****.
Našim cieľom je prinášať hosťom nezabudnuteľný zážitok v spojení s profesionálnou starostlivosťou našich zamestnancov. Priestory kaštieľa Orlové ponúkajú komfortné ubytovanie, reštauráciu s kaviarňou, rôzne salóniky, lobby bar s letnou terasou, wellness & fitness, kaplnku a rozľahlý historický park.
V roku 2022 získal Hotel Gino Park Palace**** 1.miesto a zároveň Zlaté ocenenie v kategórii Historic Hotel Wedding Experience Award 2022. Hotel Gino Park Palace**** sa stal prvým a jediným hotelom na Slovensku, ktorý bol uznaný európskou organizáciou a porazil širokú konkurenciu uznávaných historických hotelov v Európe.
Hotel Gino Park Palace**** sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice s názvom Orlové, len 2 minúty od zjazdu z diaľnice D1.
Spoločnosť EUROCOM & Co, s.r.o. je subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1968238  Megjelentetés dátuma: 27.1.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac