Produktový špecialista/tka

EUROCOC s.r.o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiacod 1100 Eur, v závislosti od skúseností, plus mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U náš v EuroCoc hľadáme správneho kandidáta/kanditátku na posilnenie nášho back office tímu. Úspešný kandidát / kandidátka budú poskytovať klientom a dodávateľom excelentný zákaznícky servis.

Tvoja náplň práce:

- príprava dokumentov na objednávanie produktu, úprava a kontrola objednávok
- spracovávanie objednávok, formulárov, požiadaviek
- spracovávanie žiadostí, komentárov a prípadných reklamácií
- komunikácia s dodávateľmi v slovenskom a anglickom jazyku
- odpovedanie na požiadavky zákazníkov v internom systéme
- získavanie a vyhodnocovanie všetkých relevantných informácii, na vyriešenie požiadaviek dodávateľov
- administratívne práce
- komunikácia a spolupráca s internými oddeleniami
- budovanie vzťahov s dodávateľmi

medzinárodné prostredie spoločnosti,
lokalita v Aupark Tower,
tím mladých, projektovo orientovaných profesionálov
firemné športové akcie, teambuildingy, dobrovoľnícke aktivity, multisport karta, ovocné dni

Radi by sme sa vopred poďakovali za všetky reakcie na pracovnú ponuku. Odpovedať budeme kandidátom, ktorý spĺňajú kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dôslednosť a zameranie na detail
- Excelentné komunikačné zručnosti vo francúzskom, slovenskom a anglickom jazyku
- Logické myslenie a dobré organizačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie a tímový hráč
- Zákaznícka orientácia
- PC zručnosti

The challenge we fell in love with is “removing administrative barriers from car trading”. With COCs from EUROCOC, vehicle registration across most EU countries becomes a smooth and simple process. EUROCOC is your trusted partner in the domain of cross border car trading. Founded by former car traders, at EUROCOC we know the value of having your car-related paperwork complete and on time.

We have been providing the vehicle remarketing industry with certificates of conformity (COCs) since 2008. Our expertise has been proven by direct partnerships with car manufacturers, catering to both individual customers and professional companies around Europe. We always do our best to deliver you the genuine COCs from car manufacturers as fast as you need it so you can register your vehicle pronto. We have your back when it comes to COCs for car dealers, import/export brokers, automotive marketplaces, auction platforms, OEM or a private individuals.

EUROCOC. Your hassle-free way to get the COC.

We don't overpromise - check our Trustpilot account to get all the relevant reviews.

Visit eurococ.eu for more information.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3641072  Megjelentetés dátuma: 21.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 300 EUR/mesiacod 1100 Eur, v závislosti od skúseností, plus mesačné odmeny