Dlhodobá študentská brigáda v administratíve

EUROCOC s.r.o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,80 Eur brutto/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné študentky/študentov, ktorí môžu pracovať 20 hodín týždenne a páči sa im administratívna práca v medzinárodnom kolektíve.

S čím nám budeš pomáhať:
- spracovanie a evidencia prichádzajúcej a odoslanej pošty
- vyzdvihovanie prichádzajúcich zásielok na pobočke pošty
- práca v internom IT systéme
- administratíva podľa potreby
- fakturácia a kontrola faktúr pre klientov, identifikácia faktúr od dodávateľov
- pravidelný mesačný reporting pre účtovníčku
- kooperácia s oddelením zákazníckeho servisu

- práca v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére v Aupark Tower
- každodenné využívanie anglického jazyka v medzinárodnej spoločnosti
- rôzne teambuildingové aktivity, ovocie v kancelárii, spoločné raňajky

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Upozorňujeme všetkých kandidátov, že kontaktovať budeme iba najvhodnejších uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- schopnosť samostatnej práce
- dôraz na detaily, pedantnosť
- orientácia na výsledok
- korektný prístup a otvorenosť komunikácie
- tímový hráč

The challenge we fell in love with is “removing administrative barriers from car trading”. With COCs from EUROCOC, vehicle registration across most EU countries becomes a smooth and simple process. EUROCOC is your trusted partner in the domain of cross border car trading. Founded by former car traders, at EUROCOC we know the value of having your car-related paperwork complete and on time.

We have been providing the vehicle remarketing industry with certificates of conformity (COCs) since 2008. Our expertise has been proven by direct partnerships with car manufacturers, catering to both individual customers and professional companies around Europe. We always do our best to deliver you the genuine COCs from car manufacturers as fast as you need it so you can register your vehicle pronto. We have your back when it comes to COCs for car dealers, import/export brokers, automotive marketplaces, auction platforms, OEM or a private individuals.

EUROCOC. Your hassle-free way to get the COC.

We don't overpromise - check our Trustpilot account to get all the relevant reviews.

Visit eurococ.eu for more information.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3554088  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,80 Eur brutto/hodinu