Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Jadrár

EUROCAST Košice, s.r.o.

Miesto práce
Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Šaca
Termín nástupu
2.5.2024
835 - 1 500 EUR/mesiac- poskytujeme všetky zákonne náležitosti, ktoré patria k prac. zmluve, k základnej mzde sú vyplácané individuálne, skupinové a výkonnostné prémie, priemerný zárobok v danej profesii je 1450 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba jadier z piesku pre zlievárenské formy na vstreľovacích strojoch
- nastavenie parametrov miešania zmesi pre výrobu jadier
- sušenie a natieranie jadier

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé motivačné odmeňovanie, individuálne a skupinové odmeny
- polročné odmeny
- príspevok na dopravu
- dôchodkové pripoistenie
- stravovanie, pitný režim a iné sociálne výhody

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hutníctvo, strojárstvo

- ochota zaškoliť sa a pracovať
- práca v trojzmennej prevádzke
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 328140  Megjelentetés dátuma: 17.4.2024  Alapbér (bruttó): 835 EUR/mesiac